― CO DĚLÁME ―

Zabýváme se ruční výrobou dřevěných interiérových doplňků, které vyrábíme z českého dubového dřeva. U našich produktů klademe důraz na kvalitu a detail od samotného provedení výrobku až po jeho obal. Každý výrobek je originálním kusem, tak se k němu také chováme. Každý výrobek prochází dlouhou vývojovou fází, kde testujeme nejlepší materiály a výrobní proces, aby konečný produkt splňoval vysoké požadavky našich klientů. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu. Nedržíme velké skladové zásoby, reagujeme na aktuální potřeby našich klientů.

― DESIGN ―

Design značky Gasa skloubí přírodní materiály s moderními geometrickými tvary. Díky tomu se naše produkty hodí do většiny moderních bytových interiérů. U výrobků vycházíme z tvarů, které většina z nás zná již od útlého dětství. Ve Vašem interiéru však získají nový naprosto odlišný význam. Naší inspirací jsou předměty, které si se dřevem vůbec nespojíte. My však hledáme řešení, jak je z kvalitního dubového dřeva vyrobit.

gasa_dub_listy

― VÝROBA ―

Naše produkty vyrábíme ručně v malé dílně. Výrobní proces je rozdělen na několik fází, kde klademe důraz na kvalitu každé z nich. Prvotřídní dubové řezivo zbavujeme veškerých nežádoucích vad a vše následně lepíme kvalitním voduvzdorným lepidlem třídy D3. Nátěry jsou přírodní, zdravotně nezávadné a šetří životní prostředí. Barvení a lakování je opět prováděno tak, aby bylo šetrné k okolí a byl zachován nádech a struktura dubového dřeva. U nás nenajdete výrobek, který by byl přebarvený a nezachoval nádech přírody.