Gasa Design vyrábí své produkty v malé rodinné dílně v podhůří Orlických hor. Krásná krajina, čistý vzduch a pestré scenérie jsou tou nejlepší inspirací pro nové nápady, tvary a typy na doplňky do vašich domácností.

Místa jako Říčky v Orlických horách, Zemská brána, nebo i Pastviny. Jen několik málo míst, kde si každý odpočine při sledování nádherné krajiny plné nejrůznějších tvarů. I tak vznikl náš první produkt – váza, kterou nabízíme ve třech barvách bílá, černá a přírodní dřevo. Následovala sada kuchyňských úchytek, které si každý může zkombinovat dle svého vkusu a využít tak krásu dubového dřeva a ocelových komponent. Zatím posledními výrobky inspirovanými přírodou Orlických hor jsou tácy vhodné jako doplněk na stůl pod svíčky, jako podložka na nabíjení vašeho mobilního telefonu nebo jako dekorace a podtácek. A také věšák na bundy, který má šest dřevěných háčků na oblečení.

Již jsme realizovali také masivní dřevěný dubový stůl a lavici, která je kombinací oceli a masivního dřeva, stejně jako všechny naše Gasa Design produkty. Již brzy se můžete těšit na fotky z našich realizací.